Kiedy zdecydujemy się na budowę domu, pierwszą rzeczą jakiej będziemy potrzebowali, będzie dobrze wykonany projekt. Aby był dopasowany do potrzeb i budżetu przyszłych domowników, najlepiej zlecić go specjalistom, którzy przeanalizują oczekiwania klienta, w stosunku do możliwości finansowych.

Projekt domu to podstawa

Wiemy, że mieszkanie jest bardzo ważnym aspektem, w życiu każdego człowieka. Jest miejscem spotkań z rodziną, odpoczynku od pracy i relaksu po ciężkim dniu. Zadbamy, aby Twój przyszły dom, był idealny pod każdym względem. Doskonale wiemy, że liczy się nawet najmniejszy szczegół.

Oferujemy bezpośredni kontakt z autorem Twojego projektu, z którym na bieżąco możesz się konsultować. Wszelkie pytania i uwagi najlepiej szybko rozwiązywać, dlatego zapewniamy o możliwości uzgadniania szczegółów z osobą odpowiedzialną za projekt.

Nowoczesne rozwiązania

Stawiamy przede wszystkim na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, pragmatyczność pod każdym względem, estetykę w najmniejszym detalu i optymalne koszty budowy. Jest to możliwe dzięki dokładnemu przemyśleniu planu działania, w zbudowaniu którego pomoże nam wieloletnie doświadczenie.

Tworzymy najlepsze wizualizacje na rynku, przy użyciu najwyższej jakości programów. Dołączamy do nich także aranżacje wnętrz, animacje 360 stopni i wirtualne spacery. Wirtualne projekty sprawią, że podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Cena też ma znaczenie

Oferujemy bezpłatną zgodę na zmiany i wynegocjowanie jak najlepszej ceny z architektem związanym z miejscem inwestycji, dzięki współpracy z siecią Partnerską. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego z chęcią polecimy Ci sprawdzone ekipy wykonawcze, które zajmą się realizacją przygotowanego projektu.

Pomożemy załatwić Ci wszelkie formalności, zaczynając od uzyskania kredytu hipotecznego na atrakcyjnych warunkach. Zajmiemy się kompleksową realizacją inwestycji, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i problemów. Jednym słowem sprawimy, że budowa domu będzie przyjemna.