Projekt domu to podstawa, kiedy już zdecydujesz się na budowę. Warto powierzyć to zadanie zaufanej firmie, która ma wieloletnie doświadczenie. Wykwalifikowani pracownicy dostosują Twoje oczekiwania oraz budżet i stworzą indywidualny projekt.

Kontakt to podstawa

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje plany i marzenia, których sam nie potrafi przenieść z głowy na papier. Dlatego osoba odpowiedzialna za projekt, wysłucha Cię i weźmie każdą Twoją prośbę pod uwagę. Cenimy sobie zadowolenie klienta, więc dołożymy wszelkich starań, aby Cię nie zawieść.

Oferujmy stały kontakt z autorem projektu, który będzie do Twojej dyspozycji. W każdej chwili, możesz zwrócić się do niego z pytaniem lub uwagą, a jego zadaniem jest rozwianie Twoich wątpliwości.

Stawiamy na nowoczesność

Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, funkcjonalność ale także, estetyka w każdym detalu, a do tego optymalne koszty budowy? Jest to możliwe dzięki doświadczeniu, które nauczyło nas, jak wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Tworzymy także wirtualne projekty, które dają możliwość lepszego poznania wyobrażeń klienta. Wirtualny spacer pozwoli uniknąć rozczarowań i spojrzeć na przyszłe mieszkanie, z najbardziej realistycznej perspektywy. Dla zainteresowanych zajmujemy się także przygotowywaniem aranżacji wnętrz.

Koszt inwestycji

Oferujemy bezpłatną zgodę, na wprowadzanie zmian w projekcie. Negocjujemy jak najlepszą cenę z architektem związanym z miejscem budowy, dzięki współpracy z siecią Partnerską. Oprócz tego polecimy Ci certyfikowane ekipy wykonawcze, które zajmą się kompleksową realizacją.

Budowa domu to także liczne formalności, które pomożemy Ci załatwić. Po pierwsze zajmiemy się kredytem hipotecznym, na najlepszych warunkach i odciążymy Cię z licznych problemów z tym związanych.
W razie jakichkolwiek pytań zapewniamy stały kontakt.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProjekt domu