Jeśli Twoim marzeniem jest budowa domu, pozwól nam zaprojektować go dla siebie. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i cenimy sobie zadowolenie klienta. Przeanalizujemy Twoje oczekiwania i możliwości finansowe, aby jak najlepiej spełnić Twoje marzenie.

Projekt domu w pierwszej kolejności

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mieszkanie jest miejscem, w którym człowiek spędza większość wolnego czasu, a więc podstawą jest, aby dobrze się w nim czuł. Zadbamy, aby Twój przyszły dom był idealny, ponieważ wiemy, że nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie.

Oferujemy stały kontakt z autorem Twojego projektu, który najlepiej rozwieje wszystkie wątpliwości. W razie jakichkolwiek pytań, będziesz mógł skonsultować się z nim w każdej chwili.

Nowoczesne rozwiązania

Stawiamy na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, funkcjonalność ale także, estetykę w każdym detalu, nie zapominając o optymalnych kosztach budowy. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafimy pogodzić wszystkie te aspekty i wyjść na wprost oczekiwaniom klienta.

Zajmujemy się także tworzeniem wirtualnych projektów, przy pomocy odpowiedniego programu, który zapewnia idealne odwzorowanie. Wirtualne spacery, wizualizacje 360 stopni i aranżacje wnętrz sprawią, że podjęcie decyzji będzie znacznie prostsze.

Cena i jakość idą w parze

Oferujemy bezpłatną zgodę na wprowadzanie zmian i wynegocjowanie, jak najlepszej ceny z architektem związanym z miejscem inwestycji, dzięki współpracy z siecią Partnerską. Dodatkowo polecimy Ci sprawdzone ekipy wykonawcze, które zajmą się kompleksową realizacją inwestycji.

Oprócz tego pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności, w tym uzyskanie atrakcyjnego kredytu hipotecznego. Zajmiemy się organizacją całego przedsięwzięcia, tak aby zapewnić Ci zadowolenie i odciążyć Cię z niepotrzebnego stresu i problemów.